Nemokamas pristatymas UŽSAKYMAMS NUO 38,00 €
Lietuva
Sauskelnės GOO.N iki 5 kg (naujagimiams) Visas vaizdas
NB
iki 5 kg

Sauskelnės GOO.N iki 5 kg (naujagimiams)

GOO.N išskirtinumas - minkštas, purus vidinis paviršius, praturtintas vitaminu E, skatinančiu odos atsinaujinimą, todėl tinka kūdikiams, turintiems jautresnę odelę.

Pagaminta Japonijoje.

Smulkiau

16,00 €
14,40 € Loyalty program ?
Išparduota


Notify me when available

Švelnus vidinis sluoksnis

Vidinis sauskelnių sluoksnis suveltas iš plonyčių plaušelių naudojant specialią technologiją, su specialiai skystoms išmatoms sugerti skirtomis skylutėmis ir yra anijoninis, todėl atstumia bakterijas ir mažina kvapų intensyvumą. Be to, vidinis paviršius yra praturtintas natūraliu vitaminu E (antioksidantas, apsaugantis nuo laisvųjų radikalų, padedantis odelei palaikyti sveiką būklę).

Aukštesnis liemuo, platesnės apsauginės klostės

Šios sauskelnės yra kiek aukštesnės, platesnės jų apsauginės klostės, todėl tinka apvalesniems kūdikiams, taip pat tiems, kurie tuštinasi gausiau ir kuriems reikia rimtesnės apsaugos nuo pratekėjimų. Nepaisant to, kad jos sugeria tikrai daug, sauskelnės yra minkštos, plonos, švelnios ir laidžios orui.

Kiti privalumai

Aukštos apsauginės klostės aplink šlaunis neveržia šlaunų, bet patikimai apglunda. GOO.N išorinės apsauginės klostės-raukinukai kiek aukštesni, tad mažesnė pratekėjimų rizika. 
Patikimi daugkartiniai lipukai: lipukai yra minkšti, pralaidūs orui nebraižantys plonos ir jautrios kūdikio odelės. Ant klijavimo juostos yra trijų pakopų lipukų klijavimo žymės tam, kad priklijuotumėte simetriškai.
Drėgmės indikatorius: gelsvos juostelės keičia spalvą į mėlyną, kuri ir išduoda, kad sauskelnes metas keisti!

PATARIMAS! Jei mažylis pasiekė ant pakuotės nurodytą viršutinį ribinį svorį, rekomenduojame rinktis didesnio dydžio sauskelnes.  

Dydis NB S M L XL
Vaiko svoris 3-5 kg 4-8 kg 6-11 kg 9-14 kg 12-20 kg