Nemokamas pristatymas užsakymams nuo € 43,00
Lietuva
nuolaida
Sauskelnės kelnaitės mergaitėms Goo.N 9-14 kg Visas vaizdas
L
9-14 kg

Sauskelnės kelnaitės mergaitėms Goo.N 9-14 kg

Šios sauskelnės-kelnaitės sukurtos specialiai mergaitėms, atsižvelgiant į anatominius jų ypatumus. Primena medvilnines kelnaites, tik yra storesnės.  

Pagaminta Japonijoje.

Smulkiau

€ 25,43

4902011850086

€ 22,89 Lojaliems klientams ?
Išparduota

Švelnus vidinis sluoksnis

Vidinis sauskelnių sluoksnis suveltas iš plonyčių plaušelių naudojant specialią technologiją, su specialiai skystoms išmatoms sugerti skirtomis skylutėmis ir yra anijoninis, todėl atstumia bakterijas ir mažina kvapų intensyvumą. Be to, vidinis paviršius yra praturtintas natūraliu vitaminu E (antioksidantas, apsaugantis nuo laisvųjų radikalų, padedantis odelei palaikyti sveiką būklę).

Patogi sauskelnių konstrukcija

Šios sauskelnės kelnaitės yra skirtos specialiai mergaitėms ir yra pritaikytos jų anatominiams ypatumams. Sugeriamasis sluoksnis eina per visą plotį ir ilgį, todėl net ir būdamas plonesnis, sugėriau daug ir gerai, kad ir kokioje pozoje mažylis bebūtų. Į purią liemens juostą yra įausta daugiau nei 20 plonyčių gumučių, kurios patikimai nulaiko net ir pilnas sauskelnes. Gumutės yra kiek tampresnės apie klubus ir laisvesnės viršuje, tad neįsirėžia į pilvuką. Praplėšę šonines siūles pilnas sauskelnes nesunkiai nuimsite nesutepdami vaiko drabužėlių.

Kiti privalumai

Dvisluoksnės apsauginės klostės apie šlaunis yra aukštos ir turi penkiomis pakopomis išdėstytas gumutes, dėl kurių klostės geriau apgaubia šlaunis ir taip mažina pratekėjimo riziką.
Drėgmės indikatorius: dvi gelsvos juostelės keičia spalvą į mėlyną, kuri ir išduoda, kad sauskelnes metas keisti.
Praplėšiamos šoninės siūlės skirtos tam, kad pilnas sauskelnes būtų paprasta nuimti nesutepant mažylio kojų ir drabužėlių.
Utilizavimo lipukas: užpakalinėje kelnaičių dalyje esanti lipni juostelė yra skirta užklijuoti panaudotas ir kompaktiškai susuktas sauskelnes.

PATARIMAS! Jei mažylis pasiekė ant pakuotės nurodytą viršutinį ribinį svorį, rekomenduojame rinktis didesnio dydžio sauskelnes.  

Dydis NB S M L XL
Vaiko svoris 3-5 kg 4-8 kg 6-11 kg 9-14 kg 12-20 kg