Nemokamas pristatymas UŽSAKYMAMS NUO 38,00 €
Lietuva
Sauskelnės kelnaitės berniukams MOONY 9-14 kg Visas vaizdas
L
9-14 kg

Sauskelnės kelnaitės berniukams MOONY 9-14 kg

Naujos kartos

Šios sauskelnės kelnaitės sumodeliuotos atsižvelgiant į berniukų anatominius ypatumus, minkštos patogios, nevaržančios vaiko judesių. Tai naujos kartos MOONY sauskelnių linija, atjaujinta 2013 m.

Pagaminta Japonijoje.  

Smulkiau

21,00 €
18,90 € Loyalty program ?
Išparduota


Notify me when available

Švelnus ir gerai sugeriantis vidinis sluoksnis

Vidinio sluoksnio paviršiui naudojamas audinys iš suvelto mikropluošto – pro tarp plaušelių esančius tarpelius skystis greitai susigeria, o oras – geriau cirkuliuoja, nesusidaro šiltnamio efektas, užpakaliukas lieka sausas ir nešunta net kai sauskelnės yra pilnos.

Kelnaitės yra plonos ir minkštos

Žinoma, jos yra storesnės, nei medvilninės kelnaitės, tačiau plonesnės ir gerokai minkštesnės nei dauguma kitų sauskelnių. Ypatingai minkštas yra sauskelnes prilaikantis juosmuo: šis juosmuo pagamintas naudojant Soft Retch technologiją, yra platus, tamprus (lyginant su ramybės būsena, ištempus sauskelnių plotis – du kartus didesnis), tad kelnaites užmauti paprasta net ir judriam mažyliui. Numauti jas taip pat paprasta: tereikia perplėšti šoninę siūlę.

Kiti privalumai

Impregnuotos dvigubos apsauginės klostės apie šlaunis yra aukštos, tačiau išties minkštos ir patikimai. apglundančios – išorinę apsauginę klostę formuoja 6 plonytės gumutės.

Be aromatizatorių ir dažiklių kurie ne tik gali dirginti jautrią vaiko odelę, bet ir suteikia sauskelnėms nemalonaus, sintetinio kvapo.

Drėgmės indikatorius sauskelnėms pildantis, geltonos vertikalios juostelės palaipsniui keičia spalvą į mėlyną.

Pritaikytos specialiai berniukams – pagal jų anatominius privalumus.

Nečeža, kai vaikas vaikšto, juda, nes jose nėra čežančio plastiko detalių.

Utilizavimo lipukas skirtas tam, kad susukę panaudotas sauskelnės galėtumėte jas užfiksuoti. 

PATARIMAS! Jei mažylis pasiekė ant pakuotės nurodytą viršutinį ribinį svorį, rekomenduojame rinktis didesnio dydžio sauskelnes.
Dydis NB S M L XL
Vaiko svoris 3-5 kg 4-8 kg 6-11 kg 9-14 kg 12-22 kg