Nemokamas pristatymas UŽSAKYMAMS NUO 50,00 €
Lietuva
Sauskelnės  MOONY iki 5 kg (naujagimiams) 90+21 pcs Visas vaizdas
NB
iki 5 kg

Sauskelnės MOONY iki 5 kg (naujagimiams) 90+21 pcs

Tai naujos kartos MOONY sauskelnių linija, atjaujinta 2013 m. Jų išskirtinė patentuota konstrukcija yra pagaminta pasitelkiant šiuolaikiškiausiais technologijas, kiekviena sauskelnių detalė yra ištobulinta iki smulkmenų. 

Pagaminta Japonijoje.

Smulkiau

22,50 €
20,25 € Loyalty program ?
Išparduota


Notify me when available

MOONY Air Fit yra naujausios kartos sauskelnės su unikalia patentuota sauskelnių konstrukcija. Šių sauskelnių konstrukcija buvo testuojama ir tobulinama specialiai įrengtoje laboratorijoje su judantį kūdikį imituojančiu robotuku. 

Greičiau sugeriantis dar švelnesnis paviršius

Vidinis sauskelnių paviršius dar patobulintas, yra puresnis ir švelnesnis, greičiau ir daugiau sugeria. Jau po keleto sekundžių paviršius lieka sausas – tad ir kūdikio odelė lieka sausa. Paviršius yra reljefinis (purūs iškilumai ir grioveliai tarp jų primena gofruotą popierių), tad oras geriau cirkuliuoja. Bendradarbiaujant su Nagasakio universiteto biomedicinos katedra, buvo atlikti ir sauskelnių audinių tyrimai, kurių metu vidiniam sluoksniui buvo parinktas audinys, į kurį kūdikio smegenyse esantys receptoriai reagavo kaip į maloniausią lietimui. Saukelnės yra be jokių kvapiklių, baliklių, formaldehidų, spalvoti elementai naudojami tik išoriniame sluoksnyje. 

Ištobulinta sauskelnių konstrukcija

Juosmuo yra tamprus, su minkšta plačia guma juosmens srityje, tad sauskelnės gražiai priglunda neverždamos pilvuko.

Lipukai ir lipukų tvirtinimo juosta yra laidūs orui (skirtingai nuo daugelio kitų sauskelnių). Tai mažina prakaitinės, šutimo tikimybę. Patobulinta ir lipukų forma. 

Kompaktiškas sauskelnių priekis, taikant MOONY sukurtas technologijas, suformuotas taip, kad nebūtų išsipūtęs.

Dvigubos apsauginės klostės. Jų apsauginių klosčių forma ir konstrukcija taip pat ištobulinta, jos apglunda kūdikio kojytes visiškai neverždamos.

Iškirptė bambutei yra nedidelis, bet pravartus dalykas pirmosiomis savaitėmis.

Drėgmės indikatorius yra itin jautrus, į drėgmę reaguoja kone akimirksniu.  

PATARIMAS! Jei mažylis pasiekė ant pakuotės nurodytą viršutinį ribinį svorį, rekomenduojame rinktis didesnio dydžio sauskelnes.  

Dydis NB S M L XL
Vaiko svoris 3-5 kg 4-8 kg 6-11 kg 9-14 kg 12-22 kg