Nemokamas pristatymas UŽSAKYMAMS NUO 50,00 €
Lietuva
Drėgnos servetėlės Moony Visas vaizdas

Drėgnos servetėlės Moony

Švelnios drėgnos servetėlės, praturtintos odelę drėkinančiais persikų ir sakuros lapų ekstraktais. Be alkoholio ir kvapiklių.  Servetėlės dydis 15×19 cm. Pagaminta Japonijoje. 

Smulkiau

2,90 €

Nemokamas pristatymas
nuo € 50,00
Atsiimkite prekes sau patogiu laiku DPD SIUNTŲ TAŠKE.

Švelnios drėgnos servetėlės, praturtintos odą drėkinančiais persikų ir sakuros lapų ekstraktais. Be alkoholio ir kvapiklių. Servetėlės dydis 15×19 cm.

Apie WAKODO:

WAKODO

WAKODO Pharmacy 1906 m. įkūrė gydytojas Tsukasa Hirota - pediatrijos pradininkas Japonijoje, Tokijo Imperatoriškojo universiteto pediatrijos profesorius ir asmeninis Japonijos princo Michinomiya gydytojas.

Jau daugiau nei šimtą metų gyvuojanti kompanija japoniškai kruopščiai laikosi savo įkūrėjo suformuotos kompanijos vizijos ir filosofijos: rūpintis kūdikių ir vaikų sveikata ir gerbuviu. Kompanijos pastangomis buvo įsteigta pirmoji Japonijoje vaikų ligoninė, nemokama pediatrijos biblioteka (taip pat pirmoji Japonijoje), labdaringi vaikų priežiūros centrai nepasiturinčioms šeimoms. Kaip vaikiškų prekių gamintojas, kompanija WAKODO yra labai gerbiama ir vertinama už išskirtinę gaminių kokybę.

WAKODO gamina maistą ir higienos priemones kūdikiams, taip pat medikamentus ir specializuotus maisto produktus žindančioms, nėščioms moterims bei senyvo amžiaus žmonėms, turintiems ypatingų poreikių.


 

Sudėtis: vanduo, propylene glycol, persikų lapų ekstraktas, sakurų lapų ekstraktas, butylene glycol, sodium lactate, polyethylene glycol 3000, cetylpyridinium chloride, methyl 4-hydroxybenzoate, ethyl 4-hydroxybenzoate.