Nemokamas pristatymas UŽSAKYMAMS NUO 50,00 €
Lietuva
D.U.K

Išskirtinė kokybė

Japoniškų sauskelnių gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, todėl iššutimų ar sauskelnių dermatitų atvejai yra itin reti, net jei kūdikio odelė yra jautri.

Išbandykite japoniškas sauskelnes

Arčiau gamtos

Gamyboje naudojamos tik ekologiškai švarios ir saugios medžiagos be formaldehido, ftalatų, chloro junginių, nenaudojami bereikalingi priedai tokie kaip kvapikliai ar losjonai  (o tuo labiau sintetiniai).

Kuo ypatingos japoniškos sauskelnės?

Švelnios, purios ir kvėpuojančios

Palietę japoniškas sauskelnes įsitikinsite, kad net ir populiariausios Vakarų Europoje gaminamos sauskelnės japoniškoms sauskelnėms savo kokybe neprilygsta. Iš plonyčių plaušelių suveltas vidinio sluoksnio audinys yra labai švelnus, purus ir greitai sugeriantis skystį į vidų, todėl kūdikio užpakaliukas išlieka sausas.

Jokio „cheminio“ kvapo

Išskirtinis Japoniškų sauskelnių bruožas: jos neturi „cheminio“ kvapo, kuris tampa ypač aštrus sauskelnėms prisipildžius. Japoniškų sauskelnių gamybai nenaudojamos tokius kvapus skleidžiančios medžiagos, o taip pat kvapikliai, skirti nemaloniems kvapams užmaskuoti.

Plonos ir minkštos

Esame įpratę manyti, kad ekologiškos sauskelnės yra storos ir kietos, tačiau japoniškų naujagimiams skirtų sauskelnių storis – vos 3 mm, o sugeriamosios savybės – puikios. Tai, kad jos yra plonos ir minkštos, nespaudžia ir netrina jaurios odos, leidžia kūdikiui jaustis ne tik sausai, bet ir patogiai.

Dažniausiai užduodami klausimai apie japoniškas sauskelnes

Kuo skiriasi Merries, Moony ir Goo.N sauskelnės?

Japoniškos sauskelnių skirtingų gamintojų produkcija turi daugiau panašumų nei skirtumų. Bendras šių sauskelnių bruožas – medžiagų ir konstrukcijos kokybė. O skirtumai – detalėse.

Čia pateikiame savo bei mūsų klientų nuomonę apie šių sauskelnių skirtumus.

MERRIES yra kiek didesnės taip pat aukštesnės jų klostės (lyginant su analogiškais kitų gamintojų sauskelnių dydžiais), tad tinka apvalesniems kūdikiams. Be to, anot mūsų klientų, jos itin laidžios orui, leidžia drėgmei garuoti į išorę. Mūsų nuomone, jų vidinis sluoksnis – puriausias.
www.mioki.lt/merries-sauskelnes

GOO.N – ekonomiškas kokybiškų sauskelnių variantas, jos kiek storesnės, sugeria daugiau, jų paviršius yra su vitaminu E ir anijoninis (atstumia bakterijas). Kai kuriems itin jautrią odą turintiems kūdikiams šios sauskelnės tinka labiausiai.
www.mioki.lt/goon-sauskelnes

Naujos kartos MOONY yra ploniausios ir išskirtinės konstrukcijos, visos MOONY detalės išdirbtos iki smulkmenų – nuo vidinio sluoksnio, iki apsauginių klosčių. Lietuvos mamytės šias sauskelnes renkasi dažniausiai. Tačiau reikia turėti mintyje, kad jų klostės yra kiek žemiau nei MERRIES ir GOO.N.
www.mioki.lt/moony-sauskelnes

Kuo japoniškos sauskelnės skiriasi nuo vakarietiškų?

Dauguma vakarietiškų sauskelnių savo kokybe neprilygsta gamintoms Japonijoje. Japoniškų sauskelnių gamybai naudojamos gerokai brangesnės kokybiškesnės medžiagos, o sauskelnių gamybos priežiūrą vykdo vyriausybinės institucijos. Japoniškos sauskelnės gaminamos tik iš ekologiškai švarių medžiagų, jose nėra optinių baliklių, formaldehido, ftalatų, chloro junginių, sintetinių kvapiklių, naftos chemijos losjonų, toksinų – medžiagų, kurių naudojimas vakarietiškų sauskelnių gamyboje nėra taip griežtai ribojamos. Šlapimą ir išmatas absorbuojantis sluoksnis eina per visą sauskelnių ilgį ir plotį, todėl pratekėjimo galimybė žymiai mažesnė. Nepaisant to, japoniškas sauskelnes galite sugniaužti kumštyje kaip storesnės flanelės atraižą, o ne popieriaus gabalą. Šio minkštumo dėka nesusidaro kietų briaunų linkimo vietose, kurios trintųsi į kūdikio kojytes.

Iš kokių medžiagų pagamintos japoniškos sauskelnės?

Paviršiniam sluoksniui naudojama velta švelnaus mikropluošto tekstilė.

Vidinį sugeriamąjį sluoksnį sudaro bechlore technologija balintas palmių medienos plaušas ir polimerinio superabsorbento granulės.

Išorinį sluoksnį sudaro orui laidi impregnuota neaustinė tekstilė ir/arba poliolefino plėvelė.

Lipukams ir lipdymo juostai taip pat naudojamas orui laidus / perforuotas poliolefinas, gumutėms - sintetinė arba natūrali guma.

Kiekvienas gamintojas turi savo technologinių paslapčių, tačiau bendras MOONY, MERRIES ir GOO.N sauskelnių išskirtinumas - medžiagų kokybė ir ekologinis švarumas. Kad būtų išvengta alerginių reakcijų, dažomosios medžiagos saikingai naudojamos tik išoriniame sluoksnyje, o kvapikliai ir losjonai nenaudojami visiškai (vienintelių GOO.N vidinis sluoksnis yra papildytas vitaminu E).

Ar japoniškų sauskelnių gamintojai turi ekologiškų sauskelnių sertifikatą?

Nors Europos Sąjungoje egzistuoja ekologiškų produktų ženklinimo sistema - EU Ecolable (http://ec.europa.eu/environment/ecolabel/products-groups-and-criteria.html), tačiau pačio ženklinimo taisyklės dar nėra patvirtintos. Tačiau ir be jų, japoniškų sauskelnių MOONY, MERRIES ir GOO.N gamybos procesai yra sertifikuoti tarptautinės standartizacijos organizacijos ISO (kokybės kontrolės sertifikatas ISO 9001 ir aplinkos vadybos sertifikatas ISO 14001). Tai reiškia, kad gaminant šias sauskelnes laikomasi aukštų kokybės ir aplinkosaugos standartų visose gamybos stadijose.

MOONY sauskelnės, be kita ko, yra pažymėtos ženklu ECO CHARMING – šiuo ženklu korporacija UNICHARM pažymi gaminius, atitinkančius aukščiausius kokybės ir aplinkosaugos reikalavimus.

Kokia japonų požiūriu yra ekologiška produkcija?

Japonams ekologija yra visų pirma santykis su gamta, o pats požiūris į ekologiją yra kompleksinis.

Kad produktas būtų laikomas ekologišku, jis turi atitikti tris kriterijus:

1) būti saugus žmogui;
2) jo gamybos metu poveikis gamtai turi būti minimalus;
3) po naudojimo irdamas (utilizuojamas) turi kuo mažiau veikti aplinką.

Kitaip tariant, nepakanka, kad gaminys atitiktų tik kurį nors vieną kriterijų: jei gaminys yra saugus žmogui, bet jo gamybos metu daroma žala gamtai, jis nebus laikomas ekologišku.

Todėl japoniškų sauskelnių gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės ir ekologiškai švarios medžiagos, stengiamasi sunaudoti kuo mažiau žaliavų, naudoti gamtą tausojančias technologijas (pavyzdžiui, chloro kaip baliklio sauskelnių gamybai japonai atsisakė dar 1998 m.).

Ar polimerinis superabsorbentas yra ekologiška medžiaga?

Polimerinis superabsorbentas - tai viena iš vidinį sugeriamąjį sauskelnių sluoksnį sudarančių medžiagų, kuri sugėrusi skysti virsta gelį primenančiais rutuliukais. Šie polimerai yra visiškai saugūs ir vaikui, ir gamtai, biologiškai suyra į vandenį, anglies dioksidą ir organines medžiagas, nepadarydami dirvožemiui nei toksinio, nei biologinio poveikio. Yra įsitikinusių, kad „natūralūs absorbentai“ (pavyzdžiui kukurūzų krakmolas) yra ekologiškesnė medžiaga, tačiau tai - tik mitas: „National Geographic“ teigimu, didžiausią poveikį Žemės ekobalansui daro būtent žemdirbystė, tad norintys prisidėti prie ekologijos, turėtų atsisakyti gaminių, kuriems kaip žaliava naudojama žemės ūkio produkcija.

Be to, pradėjus naudoti šiuos polimerus, sugeriamajam sluoksniui sunaudojama mažiau medienos plaušo, o pačios sauskelnės tapo plonesnės ir lengvesnės. Taigi, dabar iškertama mažiau medžių, o sauskelnių transportavimui sunaudojama mažiau kuro ir į atmosferą išmetama mažiau CO2.

Kyla klausimas, kodėl tokiu atveju medienos plaušo neatsisakyta visiškai? Be šios medžiagos polimerai suformuoja ištisinį, orui ir šilumai nelaidų „luitą“, dėl kurio užpakaliukas ima šusti. Parinkus tinkamą medienos plaušo ir polimerų balansą, šios problemos nebelieka.

Kaip greitai suyra japoniškos sauskelnės?

MOONY gamintoja UNICHARM teigia, kad jų naujos kartos sauskelnės suyra 30% greičiau, nei ankstesnysis šių sauskelnių modelis, šį teiginį grįsdami tuo, kad naujosioms sauskelnėms sunaudojama mažiau medžiagų. Pasaulyje nėra standartizuotų metodų ar rodiklių, kuriais būtų galima įvertinti komercinio gaminio irimo greitį, kuris labai priklauso nuo aplinkos veiksnių: oro temperatūros kritulių, bakterijų). Tad mūsų požiūriu bet kokie teiginiai apie „greitesnį“ suirimą greičiau yra reklaminis triukas, nei objektyviais faktais pagrįsti teiginiai.

Informaciją apie prekių pristatymą, mokėjimo būdus, lojalumo programą ir kitą naudingą informaciją rasite skyrelyje “Pagalba".

Išbandykite japoniškas sauskelnes